Život v meste
Aktuality
Týždeň modrého gombíka 2016
Týždeň modrého gombíka je celoslovenská kampaň, ktorú organizuje UNICEF Slovensko každý rok v máji. Aj tento rok sa bude tretí májový týždeň od 16. – 22. mája 2016 niesť v duchu tejto zbierky. Dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, ktorí sa Vám za Vaše príspevky poďakujú symbolickou nálepkou s motívom modrého gombíka, budete na uliciach Vašich miest a obcí stretávať už po dvanásty raz.